خانه » ورزش » CR7 توقف ناپذیر؛ رکوردشکنی های تاریخی در قبرس

CR7 توقف ناپذیر؛ رکوردشکنی های تاریخی در قبرس

رونالدو امشب دو گل به آپوئل زد تا تعداد گل های اروپایی خود برای رئال را به عدد ۱۰۰ برساند.

به گزارش “توپ ۹۰”، رئال با برتری ۰-۶ امشب برابر آپوئل توانست صعود خود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را قطعی کند. دو گل از این ۶ گل را رونالدو به ثمر رساند تا حالا در لیگ قهرمانان با پیراهن رئال ۹۸ گل به ثمر رسانده باشد. او دو گل هم به سویا در سوپرکاپ اروپای سال ۲۰۱۴ زده بود تا به این ترتیب تعداد گل های اروپایی فوق ستاره پرتغالی با پیراهن رئال به ۱۰۰ برسد.


 


  


 


این پنجمین بازی متوالی بود که رونالدو در دور گروهی لیگ قهرمانان موفق به گلزنی می شد. یک گل دیگر از او باعث می شود تا با رکورد بوراک ییلماز، مهاجم سابق گالاتاسرای برابری کند. بوراک فصل ۱۳-۲۰۱۲ توانسته بود در هر ۶ بازی دور گروهی لیگ قهرمانان برای گالا گلزنی کند.


تاکنون دل پیرو با یوونتوس در فصل ۹۶-۹۵ و سرگی ربروف با دیناموکیف در فصل ۹۸-۹۷ توانسته بودند در ۵ بازی متوالی دور گروهی گلزنی کنند و رونالدو حالا با رکورد آنها برابری کرده است.


 


رونالدو همچنین در ۹ بازی از ۱۰ بازی اخیر رئال در لیگ قهرمانان نیز گلزنی کرده است. او به غیر از بازی برگشت دور نیمه نهایی فصل گذشته که نتوانست به اتلتیکو گل بزند، در ۹ بازی دیگر ۱۸ گل برای رئال زده است.


فوق ستاره پرتغالی پس از این برد، با رکورد ژاوی برابری کرد. او حالا ۹۱ بار در لیگ قهرمانان طعم پیروزی را تجربه کرده و ۴ برد دیگر با رکورد کاسیاس فاصله دارد. رونالدو امشب نه تنها گلزنی کرد که یک پاس گل هم به بنزما داد تا از فصل ۰۹-۲۰۰۸ با ۲۷ پاس گل، رکورددار باشد.


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک + چهار =