خانه » ورزش » گریزمان به دنبال خرید خانه در بارسلون

گریزمان به دنبال خرید خانه در بارسلون

گریزمان به دنبال خرید خانه در بارسلون
یکشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۵

احتمال انتقال آنتوان گریزمان در تابستان بعد به بارسلونا هر لحظه در حال افزایش است.به گزارش “توپ ۹۰”، در ماه های اخیر حتی برخی نشریات ایالت کاتالونیا خبر از توافق قطعی میان گریزمان و بارسا برای انتقال در تابستان سال ۲۰۱۸ داده اند و حالا رادیو کاتالونیا مدعی شده همسر گریزمان در شهر بارسلون به دنبال خانه می گردد.این شبکه ادعا کرد در جریان دیدار هفته قبل بارسا برابر اتلتیکومادرید در نوکمپ، همسر ستاره فرانسوی در شهر بارسلون به دنبال خرید خانه برای سکونت بوده و به همراه آژانس های فروش املاک، سری به منطقه زندگی مسی و سوارز و همچنین به محله سابقی که نیمار در آن سکونت داشت سر زده است.
البته به نظر می رسد هیچیک از خانه های دیده شده مورد پسند همسر گریزمان قرار نگرفته و او بعد از بازدید به مادرید بازگشته است. به نظر می رسد خانواده گریزمان می خواهند همه چیز پیش از پایان فصل انجام شود تا در هنگام تعطیلات یا برگزاری بازی های جام جهانی وقت آنها گرفته نشود.
با توجه به کاهش اتوماتیک بند آزادسازی گریزمان، به نظر می رسد بارسلونا مشکلی با پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو برای جذب او نداشته باشد و در صورت تمایل طرفین، این انتقال دور از دسترس نیست.


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

15 − چهارده =