خانه » ورزش » کنایه سنگین مدیر سابق یوونتوس به اینتر

کنایه سنگین مدیر سابق یوونتوس به اینتر

کنایه سنگین مدیر سابق یوونتوس به اینتر
جمعه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹

لوچانو موجی، مدیر جنجالی سابق یوونتوس که نقش اصلی را در پرونده موسوم به کالچوپولی داشت، همچنان به اظهارنظر علیه اینتر علاقه مند است.

به گزارش “توپ ۹۰”، سال ۲۰۰۶ اتهامات پرداخت رشوه موجی به داوران و دست داشتن او در پیروزی یوونتوس در برخی دیدارها باعث رسوایی بزرگی در فوتبال ایتالیا شد. در نهایت یووه به دسته دو تبعید شد و چند سال طول کشید تا دوباره به کورس رقابت برای قهرمانی سری آ بازگردد.موجی در مورد این قضیه که به کالچوپولی مشهور شد، به توتواسپورت گفت:« کالچوپولی گامی خیلی مهم برای فوتبال ایتالیا بود، اما برای آنهایی که از این موضوع لطمه دیدند، بد بود که یکی از آنها باشگاه یوونتوس بود. یوونتوس نتوانست به خوبی از خود در دادگاه دفاع کند چون وکیل گفت که تبعید به سری B و کسر امتیاز حکم خوبی است. او پرونده را تنها در هفت روز خواند و این با حقیقت مطابقت نداشت.»


 


وی در پاسخ به این پرسش که آیا اینتر بزرگترین رقیب شماست، با کنایه گفت:« رقبا تیم‌هایی هستند که با شما برای قهرمانی رقابت می‌کنند. اینتر برای من تیمی ناخوشایند است اما آنها همین حالا ۲۰ امتیاز کمتر از یوونتوس دارند و بنابراین اینتر را دوست دارم چون آنها هرگز با ما رقابت نمی‌کنند.»


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × 3 =