خانه » ورزش » پیروزی میلان برابر کالیاری

پیروزی میلان برابر کالیاری

میلان با دبل هافبک خود کسیه موفق شد کالیاری را شکست دهد.


به گزارش “توپ ۹۰”، میلان موفق شد در دیداری دشوار با نتیجه ۱-۲ کالیاری را مغلوب کرده و موقتا به رده هفتم جدول سری آ صعود کند. بر خلاف انتظارات بازی با برتری کالیاری آغاز شد و این تیم در همان دقیقه ۸ به گل اول رسید. بارلا در گوشه محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه مواج دیدنی موفق شد به زیبایی دروازه دوناروما را باز کند.

درادامه میلان برای جبران سراپا حمله شد و در دقیقه ۲۲ و روی همکاری بوناونتورا و کالینیچ در آستانه زدن گل تساوی بود اما پیساکانه دروازه کالیاری را نجات داد. دقایقی بعد و روی ارسال بوناونتورا، کالینیچ در محوطه صاحب فرصت شد اما با پرس مدافعان کالیاری، در نهایت مهاجم میلان در مواجهه با کرانو ناکام ماند.

اما حملات روسونری در دقیقه ۳۵ بالاخره جواب داد و با متوقف شدن کالینیچ در محوطه، میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد و کسیه گل اول را به ثمر رساند.

حملات میلان باز هم ادامه یافت و آنها در همان نیمه اول کار را یکسره کردند. کالینیچ در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک پاس دقیق کسیه را صاحب فرصت کرد تا این بازیکن با ضربه ای به گوشه دروازه، گل دوم خودش و میلان را وارد دروازه کالیاری کرده و روسونری با برتری ۱-۲ راهی رختکن شود.

با شروع نیمه دوم باز کسیه فرصت گلزنی داشت اما ضربه او از فاصله ای نسبتا دور از کنار دروازه راهی بیرون شد. در دقیقه ۵۴ این بوناونتورا بود که بخت خود را برای گلزنی از پشت محوطه امتحان کرد اما کرانو این بار واکنش مناسبی نشان داد.

در دقیقه ۶۱ و روی همکاری کسیه و چالهان اوغلو میلان می توانست اختلاف را ۲ برابر کند اما مهاجمان میلان با بی دقتی این موقعیت را از دست دادند. در دقیقه ۷۵ پیساکانه بهترین بخت را برای زدن گل تساوی کالیاری داشت اما ضربه او از فاصله نزدیک راهی به دروازه دوناروما نیافت.

در دقیقه ۸۷ این بار فاراگو در محوطه جریمه میلان می توانست صاحب فرصت شود اما علیرغم تلاش فراوان به توپ نرسید. در دقایق پایانی رودریگز از میلان و بارلا از کالیاری اخراج شدند و در نهایت میلان با همان نتیجه ۱-۲ حریف سختکوش خود را مغلوب کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × یک =