خانه » ورزش » پیروزی با ارزش یوونتوس در خانه المپیاکوس

پیروزی با ارزش یوونتوس در خانه المپیاکوس

یوونتوس موفق شد در دیدار تشریفاتی خارج از خانه، المپیاکوس را با نتیجه ۲-۰ شکست بدهد

به گزازش “توپ ۹۰”، شاگردان مکس آلگری در این دیدار نمایش کاملا برتری از میزبان یونانی شان داشتند و در نهایت توانستند به یک پیروزی شیرین برسند.
بازی با حملات یوونتوس آغاز شد و چیزی نمانده بود که دیبالا خیلی زود دروازه المپیاکوس را باز کند اما ضربه او را دروازه بان حریف به بیرون فرستاد.
برتری یووه ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه ۱۵، کوادرادو توانست بیانکونری را پیش بیندازد. روی فرار الکس ساندرو از سمت چپ و ارسال او، توپ در دهانه دروازه به کوادرادو رسید و او هم به راحتی کار را تمام کرد.
برتری یوونتوس بعد از این گل هم ادامه  پیدا کرد و کوارادو می توانست در دقیقه ۲۵، روی پاس ایگواین، گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما حضور به موقع دروازه المپیاکوس، مانع از باز شدن دروازه این تیم برای بار دوم شد.
حملات یوونتوسی ها به یکی دو موقعیت خوب دیگر منجر شد اما نتوانستند از آن استفاده کنند. در دقایق پایانی این تیم میزبان بود که توانست نمایش بهتری ارائه بدهد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴۲ به گل تساوی برسد اما واکنش عالی وویژک شزنی، مانع از گلزنی او شد. در نهایت در این نیمه، توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و یوونتوس با برتری ۱-۰ به رختکن رفت.
نیمه دوم را هم یوونتوس بهتر آغاز کرد اما این المپیاکوس بود که در دقایق ۵۶ و ۵۷، دو موقعیت بسیار خوب روی دروازه میهمان ایجاد کرد ولی واکنش های دیدنی شزنی، مانع از باز شدن دروازه یووه شد.


در ادامه باز هم این یوونتوسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما باز هم المپیاکوس صاحب موقعیت خطرناک تری شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۸۲ به گل تساوی برسند ضربه سر نوبوهان، به تیر دروازه یووه برخورد کرد.


در دقایق پایانی فشار حملات یووه بیشتر شد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۸۹ به گل دوم رسیدند. برناردسکی که در سمت راست محوطه جریمه المپیاکوس صاحب موقعیت شده بود، با یک حرکت در عرض و ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با نتیجه ۲-۰ به سود یوونتوس به پایان رسید.  


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × 3 =