خانه » ورزش » پشیمانی ایسکو از تمدید قرارداد با رئال؟

پشیمانی ایسکو از تمدید قرارداد با رئال؟

ستاره اهل مالاگا فصل گذشته مقطعی به نیمکت رئال تبعید شده بود ولی به یکباره اوج گرفت و به مهره ثابت کهکشانی ها تبدیل شد.

به گزارش “توپ ۹۰”، زمانی که مثلث bbC در این فصل برای رئال مادرید نتیجه نمی‌دهد، ایسکو به میدان می‌رود تا شرایط را بهتر کند. این قضیه تا روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ ادامه داشت اما از ۲۳ دسامبر جادوی هافبک اسپانیایی نادیده گرفته شد. در ال کلاسیکو، متئو کوواچیچ به جای او در ترکیب اصلی به میدان رفت و سفیدپوشان با سه گل مغلوب بارسلونا شدند. این اتفاق در پاریس برابر PSG نیز رخ داد. شرایط زمانی بدتر می‌شود که حالا و در روزهای نیمکت‌نشینی گرت بیل نیز کسی انتظار ندارد ایسکو در ترکیب اصلی قرار بگیرد.هافبک اسپانیایی از دو تعویض اخیرش در دیدار برابر اسپانیول و ایبار ناراحت شد چون تصور می‌کند زین‌الدین زیدان به او اعتماد ندارد. او در ایپوروئا در ترکیب اصلی حضور داشت اما دوباره تعویض شد تا برای بیست و سومین بار باشد که در این فصل از زمین خارج می‌شود. او بیش از دیگر بازیکنان تعویض شده است و تنها از ۲۹ بازی، پنج دیدار را کامل بازی کرده است.


با بازگشت بیل به میادین و درخشش مارکو آسنسیو و لوکاس واسکز، حضور هافبک مالاگایی از ۵۸ درصد به ۳۸ درصد بازی‌ها رسیده است. او در ۱۰ بازی اخیر تنها در ۳ بازی در ترکیب اصلی به میدان رفت. بازیکن مادرید توانست در این مدت یک گل به ثمر برساند و یک پاس گل بدهد. از طرفی واسکز شش پاس گل داده است و دو بار دروازه حریفان را باز کرد.


نارضایتی ایسکو از شرایط فعلی‌اش زمانی مشخص شد که او برابر لگانس در سانتیاگو برنابئو در دقیقه ۸۱ تعویض شد و با عصبانیت زمین را ترک کرد. او از فاصله دور به مایورال سلام داد و با زیدان دست نداد. چند روز بعد سرمربی فرانسوی فروش هافبک اسپانیایی در پایان فصل را رد کرد.


 


  


 


جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه


وضعیت ایسکو در رئال مادرید خوشایند نیست. این قضیه در شادی تیم پس از پیروزی برابر پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس دیده شد. او خیلی سرد با زیدان دست داد. برابر ایبار نیز اتفاق مشابهی رخ داد. هافبک مالاگایی فصل گذشته به خصوص در مقطع پایانی فصل موفق عمل کرد و توانست از خامس رودریگز پیشی بگیرد اما اکنون در فهرست ۱۱ نفره  رئال زیدان  هم جایی ندارد و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک است. جولن لوپتگی در ژانویه در این رابطه گفت:«به خاطر کم بازی کردن ایسکو نگرانم.»


شاید ایسکو اکنون از اینکه تابستان با رئال تمدید قرارداد کرد، چندان راضی نباشد با این حال باید منتظر ادامه فصل نشست، شاید ایسکو بتواند بازهم اعتماد زیزو را به خود جلب کند.


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × 4 =