خانه » ورزش » واکنش اسپالتی به احتمال انتقال ایکاردی به رئال مادرید

واکنش اسپالتی به احتمال انتقال ایکاردی به رئال مادرید

لوچانو اسپالتی، سرمربی ایتالیایی اینتر در مورد شایعات تمایل رئال مادرید به خرید ایکاردی صحبت کرد.به گزارش “توپ ۹۰”، اخباری در مورد تمایل کهکشانی ها به جذب کاپیتان گلزن نراتزوری شنیده شده؛ اما اسپالتی ایکاردی را عاشق اینتر می داند.
احتمال انتقال ایکاردی به رئال: “چه کسی ایکاردی را نمی خواهد؟ اگر از من بپرسید، به نظرم همه او را می خواهند. من متقاعد شده ام که او کاملا اینتر را دوست دارد. وقتی با ایکاردی صحبت می کنم، می توانم این عشق را درک کنم؛ عشق فراوان به شهر میلان، هم تیمی ها، باشگاه، طرفداران.”۱۳ بازی بدون شکست: “نتایج ما به ذهنیت بازیکنان برای نتیجه گیری بستگی دارد. من از شرایط تیم خوشحال هستم، اما هنوز هم در حال رشد کردن هستیم. ما تا به حال شکست نخورده ایم، اما ما باید بپرسیم چرا ما همیشه برنده نشده ایم؟”
فاصله بین اینتر و تیم های بزرگ: “در حال حاضر چنین چیزی دیگر وجود ندارد، اما ما باید در تلاش برای تکرار آنچه تا به حال انجام شده است باشیم.
هر بار که ما بازی می کنیم، باید کیفیت خود را در زمین نشان دهیم. ما باید بدون استراحت کردن بازی کنیم و این شعار ماست.”بازی برابر کالیاری: “آنها می دانند چگونه به هدف نهایی خود برسند و خودشان را بازیابی کنند. لوپز با توجه به شناختی که از این باشگاه دارد، سهم بزرگی از این نتایج دارد. او مربی جوانی است که می داند چگونه کار خود را به خوبی انجام دهد.”


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نه − سه =