خانه » موسیقی و هنر » نمایشگاهی برای لحظه‌های ثبت‌ شده در سفر

نمایشگاهی برای لحظه‌های ثبت‌ شده در سفر

نمایشگاه عکس کیوان کاسب با نام «سفر زندگی» در گالری نقش‌جهان به روی دیوار می‌رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گالری نقش‌جهان،  کاسب در این‌باره می‌گوید: از کودکی همزمان با تحصیلاتم فعالیت‌های متعدد هنری و فرهنگی در زمینه‌های تئاتر، طراحی و خوشنویسی داشته‌ام و علاقه به عکاسی نیز در پی سال‌ها سفر علمی و مطالعاتی به دور دنیا و ثبت خاطراتم به شکل عکس، در من ایجاد شد.

او ادامه می‌دهد: در سفرهایم به دور دنیا از مکان‌های بسیار زیبایی دیدن کردم و عکس گرفتم. سفر مهم‌ترین دغدغه من در زندگی شد و  ثبت لحظه‌های سفر مهم تر. عکس‌ها روایت زیبایی‌هایی هستند که از کنارشان به راحتی نگذشتم. در این عکس‌ها سعی شده موضوعات شهری و طبیعی از نگاهی متفاوت در معرض دید مخاطب قرار بگیرد. از تکنیک اچ دی آر در این عکس‌ها با استفاده از نرم افزار طراحی شده توسط خودم استفاده کرده‌ام که فضاهای رنگی و گرمی را در آن‌ها به وجود آورده است.

کاسب اظهار می‌کند: حدود ۴ سال است که به صورت حرفه‌ای به عکاسی مشغول و قسمتی از عکس‌هایم را در سایت‌های فروش عکس آنلاین به فروش رسانده‌ام. این نمایشگاه، سومین تجربه نمایشگاه انفرادی از سفر و عکاسی هایم که بعد از نمایشکاه انفرادی در خانه هنرمندان ایران در آذر ماه ۹۴ و گالری نقش جهان در مهر ماه ۹۵ می باشد.

نمایشگاه «سفر زندگی» از ۱۷ تا ۲۲ آذر در گالری نقش‌جهان  آدرس نیاوران، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان محمودی۲، پلاک۹ و تلفن ۲۲۷۱۶۲۲۰ برقرار است.

نگارخانه شنبه تعطیل است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × 4 =