خانه » موسیقی و هنر » موفقیت کاریکاتوریست سنندجی در جشنواره بین‌المللی اوکراین

موفقیت کاریکاتوریست سنندجی در جشنواره بین‌المللی اوکراین

جایزه ویژه هفدهمین جشنواره بین المللی کارتون به مناسبت استقلال اوکراین ۲۰۱۷ به «ژاله یوسفی نژاد» کارتونیست عضو خانه کاریکاتور حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان تعلق گرفت . 

به گزارش ایسنا، در ادامه موفقیت‌های هنرمندان خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کردستان ژاله یوسفی نژاد از هنرمندان توانمند عضو این خانه موفق به کسب جایزه ویژه و دیپلم افتخار هفدهمین جشنواره بین‌المللی کارتون اکراین در سال ۲۰۱۷ با موضوع شطرنج شد . 

در این جشنواره که با موضوع شطرنج  برگزار شد در نهایت پس از بررسی آثار ارسالی اثر ژاله یوسفی نژاد موفق به کسب عنوان جایزه مخصوص این جشنواره شد. 

ژاله یوسفی نژاد متولد ۱۳۶۶ سنندج، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک محیطی، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است و تا کنون آثار این هنرمند علاوه بر راه یابی به نمایشگاه های دهها جشنواره داخلی و خارجی معتبر، مقام سوم جشنواره سبک زندگی ایرانی، را کسب کرده است . 

برپایی دو نمایشگاه انفرادی و شرکت در نمایشگاه های جمعی دانشگاه‌ها، شرکت در نمایشگاه‌های گروهی کاریکاتور حوزه هنری، تقدیر شده در جشنواره استانی شهروندی سنندج، چاپ چند اثر تصویرسازی در کتاب گرافیک بابان ۲، تصویرسازی برای چند کتاب کودک، کسب مقام سوم ورکشاپ وسوسه خانه هنرمندان، راهیابی به چندین نمایشگاه داخلی و خارجی، کسب جایزه ویژه George Gavrilean  و دیپلم افتخار بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی طنز کارتون رومانی در سال ۲۰۱۷ بخشی از موفقیت‌های این هنرمند است. 

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده + هجده =