خانه » ورزش » شکست غیرمنتظره آرسنال در خانه کلن

شکست غیرمنتظره آرسنال در خانه کلن

آرسنال در دیداری از مرحله گروهی لیگ اروپا در خانه کلن با نتیجه ۱-۰ شکست خورد؛ اما با توجه به تساوی دو تیم دیگر گروه، صعودش به عنوان تیم اول قطعی شد.

به گزارش “توپ ۹۰”، شاگردان آرسن ونگر که در دیدارهای اخیر نمایش های خوبی داشتند، در دیدار امشب نتوانستند دروازه کلن را باز کنند و در نهایت با تک گل گویراسی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، بازی را واگذار کردند.
آرسنالی ها بازی را بهتر آغاز کردند؛ اما این کلن بود که می توانست در دقیقه ۶ به گل برسد ولی ضربه دیدنی کوردوبا با واکنش اوسپینا به بیرون رفت.
بازی متعادل دنبال شد و در دقیقه ۱۴ این بار نوبت آرسنال بود که روی دروازه حریف خطرساز شود ولی کوکلن هم نتوانست از موقعیت خوبی که برایش ایجاد شده بود، استفاده کند.
در ادامه تیم میهمان تا اندازه ای بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۲۲، پاس ولبک، یک موقعیت خوب برای ویلشر ایجاد کرد اما ضربه او را دروازه بان کلن به راحتی مهار کرد.
بازی با همین روند ادامه داشت و هر دو تیم یکی، دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر روی دروازه هم داشتند؛ اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و در نهایت این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.
نیمه دوم را هم توپچی ها بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی، یکی، دو موقعیت خوب روی دروازه کلن ایجاد کردند؛ اما این تیم میزبان بود که در دقیقه ۶۰ به گل رسید.
خطای دبوشی روی گویراسی، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. خود گویراسی پشت ضربه قرار گرفت و با فریب دادن اوسپینا، توپ را به وسط دروازه زد و کلن را پیش انداخت.
آرسنالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۷ به گل تساوی برسند اما ژیرو نتوانست از پاس ویلشر استفاده کند.
برتری شاگردان ونگر ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۸۹، این تیم می توانست بالاخره قفل دروازه کلن را باز کند؛ اما دو واکنش خوب از تیمو هورن، دروازه کلن را بسته نگه داشت تا در نهایت بازی با برتری ۱-۰ میزبان به پایان برسد.
اما در دیگر دیدار گروه، باته بوریسوف و ستاره سرخ بلگراد به تساوی ۰-۰ رسیدند تا آرسنال با همان ۱۰ امتیاز، صعودش به عنوان تیم اول از این گروه را قطعی کند.


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 1 =