خانه » ورزش » سرمربی تیم ملی استرالیا استعفا داد

سرمربی تیم ملی استرالیا استعفا داد

سرمربی تیم ملی استرالیا استعفا داد
چهارشنبه, ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵

آنگه پوستکوگلو، سرمربی تیم ملی استرالیا، علی رغم صعود تیمش به جام جهانی، از پستش استعفا داد و در جام جهانی روسیه روی نیمکت این تیم حضور نخواهد داشت.

به گزارش “توپ ۹۰”، شایعات در مورد جدایی پوستکوگلو از تیم ملی استرالیا از ماه ها پیش به گوش می رسید و او پس از صعود تیمش به جام جهانی هم تایید کرد که دوران حضورش روی نیمکت کانگوروها، سخت ترین روزهای دوران حرفه ای اش بود.
در حالی که به نظر می رسد با صعود استرالیا به جام جهانی، پوستکوگلو در تصمیمش تجدید نظر کند و حتی نامش در فهرست نمایندگان استرالیا در قرعه کشی جام جهانی حضور داشت اما با این استعفا، او دیگر به مسکو نخواهد رفت و احتمالا آنته میلیچیچ، کمک مربی استرالیا، جانشین او خواهد شد.پوستکوگلو در کنفرانس مطبوعاتی اش که ساعتی پیش برگزار شد، به خبرنگاران گفت:” این تصمیم بسیار دشواری برای من بود. این یک افتخار برای من بود که سرمربی تیم ملی این کشور بودم، این تیم را به جام جهانی ۲۰۱۴ رساندم، قهرمان جام ملت های آسیا شدیم و به جام جهانی سال آینده راه پیدا کردیم. من گفته بودم که این کار را می کنیم و توانستیم آن را انجام بدهیم.


با این وجود، همه این ها از نظر شخصی و حرفه ای، انرژی زیادی از من گرفت. من همه آنچه می دانستم را برای فوتبال استرالیا سرمایه گذاری کردم. این بسیار دلگیرکننده است که اکنون باید به این سفر پایان بدهم.”


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × یک =