خانه » موسیقی و هنر » دیپلم‌های افتخار فنلاندی به نقاشی کودکان ایرانی رسید

دیپلم‌های افتخار فنلاندی به نقاشی کودکان ایرانی رسید

دیپلم‌های افتخار شانزدهمین نمایشگاه سه سالانه‌ی نقاشی کودکان «های وینکا»‌ی کشور فنلاند به کودکان و نوجوانان ایرانی تعلق گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی کانون، این نمایشگاه با موضوع «با یکدیگر» برگزار شد و کودکان و نوجوانان ایرانی توانستند ۹ دیپلم افتخار آن را نصیب خود کنند.

«هستی مواساتی» هفت ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بهبهان و «سپیده سروری» ۱۱ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون امیدیه هر دو در استان خوزستان موفق به دریافت دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شدند.

«هانیه پرندینی» از مرکز فرهنگی‌هنری شماره هفت کانون در استان کرمانشاه، «فریناز چمنی» ۱۳ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون ابوموسی در استان هرمزگان، «علی صامتی» ۹ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون قاین در استان خراسان‌جنوبی و «تینا فتحی» ۱۴ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون جاورسیان در استان مرکزی دیگر کودکان و نوجوانانی بودند که دیپلم افتخار این نمایشگاه سه سالانه را دریافت کردند.

همچنین «آتنا نیکوسرشت» هشت ساله، «آکو پرویزی» و «احمدرضا آزادی‌پور»شش ساله هر سه از آموزشگاه خانه‌ی خورشید در استان کرمانشاه نیز دیپلم افتخار این رقابت را به خود اختصاص دادند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۰ اثر (حداکثر آثار ارسالی تعیین شده) در این مسابقه شرکت کرد.

۶ هزار و ۸۰۰ اثر از ۶۶ کشور جهان به شانزدهمین نمایشگاه سه سالانه‌ی نقاشی کودکان «های وینکا»‌ی کشور فنلاند در سال ۲۰۱۷ ارسال شد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه + نه =