خانه » ورزش » درخواست جدایی رسمی ماسکرانو از بارسلونا

درخواست جدایی رسمی ماسکرانو از بارسلونا

درخواست جدایی رسمی ماسکرانو از بارسلونا
یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵

نشریه اسپورت شب گذشته ادعا کرد که خاویر ماسکرانو، مدافع آرژانتینی بارسلونا رسما از این باشگاه تقاضای جدایی کرده است.

به گزارش “توپ ۹۰”، خاویر ماسکرانو که در ۷ سال گذشته مدافع میانی ثابت بارسلونا بوده، پس از آمدن اومتیتی رفته رفته جایگاهش را از دست داد و حالا به یک نیمکت نشین تبدیل شده است.


طبق ادعای اسپورت، ماسکرانو در سال جام جهانی تصمیم قطعی خود برای جدایی از بارسا را گرفته و قصد دارد همین زمستان راهی تیمی دیگر شود. او این موضوع را به اطلاع مدیران باشگاه رسانده است اما خبر بد برای او اینکه با مصدومیت روز گذشته اومتیتی، باشگاه بارسلونا هرگونه جدایی او را بلوکه خواهد کرد چرا که در حال حاضر بلوگرانا با فقر مدافع مرکزی روبرو است.ماسکرانو خود نیز مصدوم است و در ابتدای سال جدید میلادی به میادین باز می گردد و بارسلونا پس از مصدومیت اومتیتی، حالا فقط باید روی پیکه و فرمالن در قلب خط دفاعی حساب کند. دلیل درخواست جدایی ماسکرانو ،به دلیل نیمکت نشینی های طولانی و دور ماندن از فرم بدنی مناسب است. او قصد دارد راهی تیمی در آمریکا، سوپرلیگ چین یا لیگ ستارگان قطر شود.
بارسلونا البته در صورت یافتن مدافع در نقل و انتقالات زمستانی احتمالا با جدایی ماسکرانو موافقت خواهد کرد. جذب زودتر از موعد یری مینای کلمبیایی یکی از گزینه هاست یا پیشنهاد مجدد برای اینیگو مارتینز، مدافع سوسیداد که تابستان نیز مورد توجه بارسا قرار داشت.


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × 2 =