خانه » ورزش » تمدید قرارداد مسی با بارسا انجام شده است

تمدید قرارداد مسی با بارسا انجام شده است

ژاوی، ستاره سابق خط میانی بارسا معتقد است نیاز مسی و این تیم به یکدیگر متقابل است.

 


به گزارش “توپ ۹۰”، اگرچه در تابستان باشگاه بارسا اعلام کرد تمدید قرارداد مسی انجام شده است، اما خود مسی هنوز پای برگه تمدید را امضا نکرده است.
ژاوی گفت: “تعهد لئو به بارسا کامل است. پدرش قرارداد را امضا کرده است و بنابراین تنها کاری که باید انجام داد این است که لیونل مسی عکس بگیرد.
اگرچه ما همانند بارتومئو مطمئن نیستیم؛ اما از نظر من تمدید قرارداد مسی انجام شده است. لئو مسی به بارسا نیاز دارد و به ویژه بارسا نیز به مسی نیاز دارد. برای بارسلونا بهترین اتفاق این است که مسی تا پایان دوران ورزشی اش آنجا بماند.به عنوان یک عضو بارسلونا، من می خواهم مسی در بارسلونا برای تمام دوران حرفه ایش باقی بماند. در صورتی که مسی در بارسا باقی بماند ما بخت بیشتری برای فتح عناوین داریم، زیرا او بهترین بازیکن تاریخ است.”
ژاوی همچنین معتقد است که اگرچه بارسلونا فصل فوق العاده ای را تا اینجا داشته و آنها از رئال مادرید ۱۰ امتیاز بیشتر دارند؛ اما بارسا هنوز هم می تواند پیشرفت کند.
ژاوی گفت: “بارسا خوب عمل می کند و البته می تواند بهتر نیز کار کند. آغاز فصل برای آنها فوق العاده بوده است و من  فکر می کنم تیم شرایط خوبی دارد.”


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × دو =