خانه » ورزش » ترابی؛ کارگردان اولین برد دایی مقابل برانکو

ترابی؛ کارگردان اولین برد دایی مقابل برانکو

ترابی؛ کارگردان اولین برد دایی مقابل برانکو
جمعه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴

هافبک جوان و ملی‌پوش سایپا با درخشش در بازی دیروز تیمش مقابل پرسپولیس ، نشان داد که بی‌جهت در لیست تیم ملی قرار نگرفته است.

به گزارش “ توپ ۹۰ “ عصر دیروز تیم سایپا تهران در ورزشگاه آزادی مهمان پرسپولیس بود . شاگردان برانکو که برای تثبیت قهرمانی خود در این بازی حاضر شده بودند ، در نهایت غافلگیر شده و مسابقه را با نتیجه‌ی ۲ بر ۱ به سایپا واگذار کردند .علی دایی  در بازی دیروز تیمش از ۲ ملی‌پوش خود یعنی مهدی ترابی و علی قلی‌زاده استفاده کرد و با استفاده از این دو بازیکن در سمت راست و چپ زمین ، پیروزی شیرینی به دست آورد . مهدی ترابی که در این مسابقه بازوبند کاپیتانی را بر بازو داشت ، به عنوان وینگر چپ سایپا، بارها از منطقه راست دفاعی پرسپولیس نفوذ‌هایی انجام داد و موقعیت برای هم تیمی‌های خود ایجاد می‌کرد.

 
وی در صحنه گل اول تیم سایپا با پاس عالی خود به قلی‌زاده ، دفاع پرسپولیس را از هم باز کرد و پایه‌گذار گل اول تیمش شد . در صحنه گل دوم هم این بازیکن جایگیری مناسبی درون محوطه جریمه قرمزپوشان داشت و اگر ضربه‌ی سر امید خالدی نبود ، ترابی دروازه رادوشویچ را به راحتی باز می‌کرد .در نیمه دوم این هافبک ملی‌پوش به علت مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و خروج او از مسابقه ، باعث کم تحرک شدن تیم علی در میانه زمین شد .


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هشت − 4 =