خانه » موسیقی و هنر » برگزاری نمایشگاهی برای زلالی و پاکی

برگزاری نمایشگاهی برای زلالی و پاکی

نمایشگاه نقاشی طیبه ایمانی در گالری «نقش جهان» افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گالری «نقش جهان»، ایمانی در این نمایشگاه که «اسرین» نام دارد، کارهای خود را که در سبک میکس مدیا و نگارگری شده، در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

پیرامون این نمایشگاه و موضوع آن آمده است: «اسرین در کردی به معنای اشک پاک و زلال است؛ زلالی و پاکی همان چیزی ست که در وجود هر انسانی در بدو تولد متجلی است؛ در آلبوم اسرین نماد کودکی است که وجودش زلالی ذات آدمی را تجلی می بخشد. این مجموعه با هدف زنده شدن پاکی‌ها و سادگی‌ها در وجود انسانها  توسط نقاش آفریده شده است.»

طیبه ایمانی در سال ۱۳۶۱ در شهر کرمانشاه در یک خانواده هنری متولد شد. پدربزرگ مرحومش، آیت الله مرتضی نجومی از مفاخر شهر کرمانشاه، استاد خط و یکی از چهره‌های ماندگار کشور بود و همچنین دایی بزرگوارش آقای حسین نجومی از اساتید مینیاتور و نقاشی است.

ایمانی از سال ۱۳۸۸ نقاشی را بطور جدی و در زمینه رنگ روغن و اکرولیک شروع کرد و بسیاری از سبکهای نقاشی را فرا گرفت.

وی با برگزاری نمایشگاههایی در گالریهایی چون گالری انقلاب (سال ۸۹) و گالری سرو (سال ۹۲) و گالری مینا رزازی (سال ۹۵) حرفه اش را به طور جدی‌تری ادامه داد.

ایمانی زیر نظر اساتیدی مانند حسین نجومی، مینا انوشه و محسن ایرانی آموزش دیده است و دارای مدرک بین‌المللی نقاشی پیشرفته از موسسه ITD کانادا و مجتمع فنی تهران و همچنین خود اکنون از مدرسین نقاشی است.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه اسرین که در سبک میکس مدیا نگارگری شده است، روز جمعه ۱۰ آذر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

این نمایشگاه تا ۱۵ آذر دایر خواهد بود و علاقه‌مندان از ساعت ۱۶ تا ۱۹ فرصت دارند از آن بازدید کنند. نگارخانه شنبه تعطیل است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

11 + سه =