خانه » ورزش » باز هم داور به ضرر ما سوت زد

باز هم داور به ضرر ما سوت زد

بارسلونا امشب در حالی که بازی باخته را با برد عوض کرده بود، در نهایت به تساوی مقابل سلتا رضایت داد.

به گزارش “توپ ۹۰”، این دومین تساوی متوالی بارسا پس از مساوی هفته گذشته برابر والنسیا بود، تا این شانس نصیب رئال، اتلتیکو و همچنین والنسیا شود تا فاصله خود را با بلوگرانا کاهش دهند.
ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« بازی نزدیک و دشواری بود. سلتا بازی را خوب شروع کرد و ما دیر وارد بازی شدیم.


آنها زودتر به گل رسیدند ولی خوشبختانه خیلی سریع بازی را به تساوی کشاندیم و سپس حاکم توپ و میدان شدیم. نیمه دوم توانستیم گل برتری را هم بزنیم ولی افسوس که نتوانستیم این برتری را حفظ کنیم. متاسفانه روی گل دوم سلتا اومتیتی هم مصدوم شد. پس از گل حریف، موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم که استفاده نکردیم. حتی زمانی که بازی ۲-۱بود هم ۴ موقعیت گل خوب را از دست دادیم.


نگران این دو تساوی اخیر نیستم. ما بارسلونا هستیم و از هر بازی پیروزی می خواهیم ولی برخی مواقع به هر دلیلی نمی شود.»مصدومیت اومتیتی:« در آن صحنه از هر جهت بدشانسی آوردیم. هم اومتیتی مصدوم شد و نتوانست مانع نفوذ آسپاس شود و هم در نهایت گل مساوی را خوردیم.


سلتا تیم خوبی است و از موقعیت های خودش به درستی استفاده کرد. از دست دادن اومتیتی ضربه سختی برای ما بود و در نهایت تاوان سختی پس دادیم. اومتیتی در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و یک مهره مهم برای ما محسوب می شود. مصدومیت او به قیمت از دست رفتن دو امتیاز تمام شد.»
تعویض اینیستا:« او خودش تقاضای تعویض داد و امیدوارم مشکل خاصی از حیث مصدومیت نداشته باشد.»
گل سالم سوارز:« هر تیمی دوست دارد اشتباهات داوری به سودش باشد تا به ضررش ولی امیدوارم تصمیم بعدی داوران به ضرر ما نباشد. در مجموع دوست دارم هیچ داوری اشتباه نکند ولی هم امشب و هم در بازی با والنسیا از ناحیه داوری ضربه خوردیم. در هر صورت برای من امری عادی است چون قبلا هم چنین بلایی بر سر من و تیم هایم آمده است.»


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × 1 =