خانه » ورزش » بارسلونا ۵-۰ مورسیا؛ صعود راحت آبی و اناری ها

بارسلونا ۵-۰ مورسیا؛ صعود راحت آبی و اناری ها

بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری موفق شد با ۵ گل مورسیا را شکست بدهد و با برتری ۸-۰ در مجموع دو دیدار ، راهی مرحله بعد شد.


به گزارش “توپ ۹۰”، در این دیدار ارنستو والورده به بیشتر بازیکنان اصلی اش استراحت داد اما مورسیا نتوانست هیچ مشکلی برای بارسا ایجاد کنند و در نهایت آبی و اناری ها به یک پیروزی راحت رسیدند.

همانطور که انتظار می رفت بازی با برتری بارسا آغاز شد و این تیم در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه مورسیا ایجاد کنند.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد و سرانجام این تیم در دقیقه ۱۶ به گل رسید. روی اشتباه مدافعان مورسیا بود که توپ در مقابل دروازه به پاکو آلکاسر رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

با توجه به اینکه بارسایی ها صعودشان را قطعی می دیدند، بعد از این گل از ضرباهنگ بازی کاسته شد و اگرچه چند موقعیت نصفه و نیمه دیگر روی دروازه مورسیا ایجاد شد اما در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه جرارد دلوفئو یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد، این جرارد پیکه بود که در دقیقه ۵۶، حساب کار را ۲-۰ کرد. روی نفوذ الکس ویدال از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه، این پیکه بود که با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

حملات بارسا ادامه داشت و چهار دقیقه بعد، ویدال اختلاف را به سه گل افزایش داد. این بار نلسون سمدو بود که در نقش گلساز ظاهر شد وارسال او را ویدال با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

فشار حملات آبی و اناری بعد از این دو گل هم فروکش نکرد و این تیم در ۲۰ دقیقه بعدی توانست دو بار دیگر به گل برسد. ابتدا در دقیقه ۷۴، پاس عمقی سرخی روبرتو را دنیس سوارز با یک ضربه فنی، تبدیل به گل کرد.

سپس در دقیقه ۷۹، این بار سوارز در نقش گلساز ظاهر شد و خوسه آرانیز توانست با یک شوت تماشایی، کار را تمام کند. در دقایق پایانی بارسا می توانست به گل ششم برسد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۵-۰ بارسا به پایان رسید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده − 1 =