خانه » ورزش » اگر در بازی دیشب بودم، مثل بوفون رفتار می کردم

اگر در بازی دیشب بودم، مثل بوفون رفتار می کردم

اگر در بازی دیشب بودم، مثل بوفون رفتار می کردم
پنجشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴

آندره آ پیرلو، ستاره سابق یوونتوس، تایید کرد که اگر هنوز در این تیم بازی می کرد، واکنش اش به حذف از لیگ قهرمانان مانند جانلوئیجی بوفون بود.

به گزارش “توپ ۹۰”، در این دیدار یوونتوس توانست سه گلی که در دیدار رفت دریافت کرد را جبران کند اما یک پنالتی مشکوک در ثانیه های پایانی بازی، باعث شد تا رئالی ها به گل برسند و با برتری ۴-۳ در مجموع دو دیدار، راهی نیمه نهایی چمپیونزلیگ شوند.
وقتی مایکل الیور، داور انگلیس بازی، برخورد بن عطیه با لوکاس واسکز را پنالتی اعلام کرد، بوفون به شدت عصبانی شد و به خاطر الفاظی که به زبان آورد، داور او را اخراج کرد.بوفون در پایان بازی هم الفاظ تندی علیه مایکل الیور به کار برد که انتقاد الساندرو دل پیرو را به همراه داشت اما پیرلو اعلام کرد که احساس هم تیمی سابقش را درک می کند.
او گفت:” اشتیاق او برای پیروز شدن از بین نرفته است. پنالتی به راحتی می توانست گرفته نشود. اگر داور کمی شجاع تر بود، اجازه می داد بازی ادامه پیدا کند. اگر من هم دیروز در زمین بودم، به همین شکل عصبانی می شدم. وقتی چنین نمایشی ارائه می دهید اما ۱۰ ثانیه به پایان بازی همه چیز را می بازید، دیوانه می شوید.


چنین شکستی تا مدت ها با شما می ماند. لیگ هنوز تمام نشده و ناراحتی این شکست هم باقی خواهد ماند اما اکنون باید به لیگ فکر کنند.”


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × دو =