خانه » ورزش » اندرلخت ۱ -۲ بایرن؛ با توپ پر در انتظار PSG

اندرلخت ۱ -۲ بایرن؛ با توپ پر در انتظار PSG

بایرن مونیخ موفق شد در دیداری دشوار ۱-۲ اندرلخت را مغلوب کند.


 

به گزارش “توپ ۹۰”، بایرن مونیخ موفق شد در دیداری که میزبان موقعیت های فراوانی را از دست داد، با برتری ۱-۲ در خانه اندرلخت به روند پیروزی های خود با یوپ هاینکس ادامه دهد.

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها خ نداد و اولین خطر بازی در دقیقه ۱۷ ایجاد شد که ضربه آپیا با عکس العمل خوب اولریش همراه بود.

دقایقی بعد و روی ضربه سر تریبل، اندرلخت در آستانه باز کردن دروازه بایرن بود اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۳۰ اندرلخت بهترین فرصت را برای زدن گل اول داشت اما تئودورچک در مصاف تک به تک برابر اولریش در ۲ مرحله ناکام ماند.

در ادامه این بایرن بود که توسط ویدال فرصت داشت دروازه اندرلخت را باز کند اما گلر تیم میزبان عکس العمل مناسبی نشان داد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

بایرن نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا به گل رسید. روی نفوذ تولسیو و ارسال عرضی او، لواندوفشکی موفق شد با بغل پایی ساده زننده گل اول بایرن لقب بگیرد.

بعد از دریافت گل اندرلخت سراپا حمله شد و بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه در دقیقه ۶۳ به گل تساوی دست یافت. ضربه سر تئودورچک در محوطه به هانی رسید تا او با ضربه ای دقیق گل تساوی را وارد دروازه بایرن کند.

در دقیقه ۶۸ بایرن فرصت خوبی برای زدن گل برتری داشت اما ضربه روبن با عکس العمل سلس مواجه شد. در دقیقه ۷۵ تئودورچک با حرکتی انفرادی باز هم صاحب فرصت شد اما این بار نیز ضربه او راهی به دروازه اولریش نیافت.

فرصت سوزی های اندرلخت در نهایت باعث شد بایرن به گل دوم برسد. با ارسال کیمیچ، تولیسو موفق شد با یک ضربه سر دقیق تیمش را دوباره پیش اندازد.

در ادامه اندرلخت تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت و حتی در دقیقه ۹۰ یک گل هم زد که پذیرفته نشد تا در نهایت بایرن ۱-۲ فاتح این دیدار شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × دو =