خانه » ورزش » اعاده حیثیت مربی سابق بارسلونا در نوکمپ

اعاده حیثیت مربی سابق بارسلونا در نوکمپ

خوان کارلوس اونسوئه، مربی سابق بارسلونا امشب توانست تیمش سلتا را به یک امتیاز ارزشمند در نوکمپ برساند.

به گزارش “توپ ۹۰”، سال ۲۰۱۴ و با ورود لوئیس انریکه به بارسلونا، اونسوئه که سابقه بازی برای بارسلونا را هم در کارنامه داشت، به عنوان کمک اول انریکه انتخاب شد. 
انریکه اعتقاد عجیبی به اونسوئه داشت و در طول سه سال حضور او روی نیمکت، اونسوئه نقشی محوری در بارسلونا ایفا کرد؛ به طوریکه فصل قبل در مقطعی که انریکه اعلام کرد در بارسا به کار ادامه نخواهد داد، از او به عنوان یکی از گزینه های اصلی جانشینی انریکه یاد می شد ولی در نهایت ارنستو والورده بود که به عنوان سرمربی جدید برگزیده شد.
اونسوئه سپس به سلتا رفت تا ارزش هایش را در این تیم اثبات کند. فصل جاری هرچند برای سلتا خیلی خوب پیش نرفته و این تیم در جای نهم قرار دارد ولی کسب تساوی امروز در نوکمپ، ثابت کرد که مسئولین سلتا در انتخاب اونسوئه تصمیم درستی گرفته اند.


این برای اولین بار در فصل جدید بود که بارسا در خانه امتیاز از دست می داد و اونسوئه هم تیمی قدیمی خود والورده را امشب از کسب یک پیروزی حیاتی و لازم محروم کرد. سرمربی بارسا روز گذشته به صورت ویژه ای از اونسوئه تمجید کرده و او را شایسته این دانست که روزی مربی بلوگرانا شود.اونسوئه امروز در پایان بازی گفت:« حضور در نوکمپ به عنوان مربی حریف بارسا دشوارتر از تصورات است و زمان برای من بسیار طولانی گذشت. این تساوی تزریق روحیه مثبت به سلتا بود و از این پس با روحیه ای بالاتر کار را دنبال خواهیم کرد.»


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

9 − دو =