خانه » ورزش » اسپانیا ۶ – ۱ آرژانتین؛ شکست سنگین آرژانتین در غیاب مسی

اسپانیا ۶ – ۱ آرژانتین؛ شکست سنگین آرژانتین در غیاب مسی

اسپانیا موفق شد با ارائه نمایشی فوق العاده در دیداری دوستانه با نتیجه عجیب ۱-۶ آرژانتین را مغلوب کند.


 

به گزارش “توپ ۹۰”، در شبی که غیبت لیونل مسی به وضوح دیده می شد، اسپانیا با ۶ گل آلبی سلسته را شکست داد تا خط و نشانی بزرگ برای رقبای خود کشیده باشد.

بازی با برتری اسپانیا آغاز شد و این تیم در دقیقه ۱۲ و روی پاس فنی آسنسیو و ضربه دقیق دیگو کاستا به گل اول دست یافت.

حملات لاروخا باز هم ادامه یافت و در دقیقه ۲۷ و باز هم روی ارسال زمینی آسنسیو، این بار هم تیمی او ایسکو با ضربه ای زیبا به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند.

بعد از دریافت ۲ گل، آرژانتین تلاش زیادی برای جبران داشت و نهایتا در دقیقه ۳۷ و روی ارسال بانگا، با ضربه سر اوتامندی اختلاف را به حداقل رساند.

با شروع نیمه دوم حملات لاروخا ادامه یافت و در دقیقه ۵۳ ایسکو موفق شد روی پاس رو به بیرون آسپاس، با ضربه ای زمینی گل سوم را به ثمر برساند.

اما این پایان کار نبود و تنها ۴ دقیقه بعد این بار تیاگو در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم زننده گل چهارم لقب گرفت.

در ادامه آرژانتین می توانست اختلاف را کم کند اما ضربه سر اوتامندی به دیرک دروازه اسپانیا برخورد کرد.

در دقیقه ۷۴ این بار آسپاس با فراری دیدنی تک به تک شد و گل پنجم را نیز به ثمر رساند. تنها یک دقیقه بعد این بار ایسکو با ضربه ای دقیق از درون محوطه زننده گل ششم لقب گرفت.

در ادامه و با توجه به عصبی بودن بازیکنان آرژانتین، چند بار درگیری در بین بازیکنان ۲ تیم ایجاد شد و نهایتا اسپانیا با همان ۶ گل رقیب نامدار خود را مغلوب کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

9 − 1 =