خانه » موسیقی و هنر » آمادگی ۲۵ استان برای حضور در جشنواره تجسمی فجر

آمادگی ۲۵ استان برای حضور در جشنواره تجسمی فجر

۲۵ استان برای حضور در دهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر اعلام آمادگی کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری دهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر، با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های حوزه تجسمی استان‌ها، ستاد این جشنواره از تمامی استان‌های کشور دعوت به حضور  کرد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده به مناسبت دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر نمایشگاهی از آثار هنرمندان شاخص هر استان، در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود. آثار مورد نظر بر مبنای رویکرد کلی جشنواره و با مدیریت هنری(کیوریتوری) استانی شناسایی و معرفی می‌شوند.

این در حالی‌ است که تا کنون ۲۵ استان شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان‌غربی، اصفهان، البرز، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، گیلان، گلستان، لرستان، مرکزی، هرمزگان، همدان، اردبیل و مازندران اسامی پیشنهادی مدیران هنری استانی را اعلام کرده‌اند که پس از هماهنگی با دبیرخانه جشنواره فعالیت خود را در استان آغاز می‌کند.

همزمان با آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، نمایشگاه برتر استانی معرفی می‌شود.

دهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر با حمایت دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر ۳ بهمن الی ۴ اسفند در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بیست + 6 =