خانه » ورزش » آرسنال ۱_ من یونایتد ۳؛ دخیای عجیب و غریب

آرسنال ۱_ من یونایتد ۳؛ دخیای عجیب و غریب

منچستریونایتد موفق شد در شب درخشش فوق العاده دخیا با نتیجه ۱-۳ آرسنال را در لندن مغلوب کند.

 


به گزارش “توپ ۹۰”، به گزارش “توپ ۹۰”، در شبی که دخیا چندین بار با واکنش های اعجاب انگیز خود مانع باز شدن دروازه یونایتد شد، آنها با گل های والنسیا و دبل لینگارد در لندن توپچی ها را شکست دادند.
بازی با برتری شیاطین سرخ آغاز شد و این تیم در دقیقه ۴ به گل اول رسید. روی اشتباه کوشیلنی، والنسیا موفق شد با همکاری پوگبا و با ضربه ای دقیق از بین پاهای چک گل اول یونایتد را به ثمر برساند. برتری شیاطین سرخ ادامه یافت و در دقیقه ۱۲ و این بار با اشتباه مصطفی و روی پاس مارسیال، لینگارد موفق شد زننده گل دوم تیمش در امیرتیس لقب بگیرد. در دقیقه ۱۹ آرسنال در دو صحنه فرصت خوبی برای جبران یکی از گل ها داشت؛ اما لاکازت و ژاکا هر ۲ با بی دقتی موقعیت خود را از دست دادند.
در دقیقه ۳۲ یک بار دیگر این اتفاق تکرار شد و لاکازت در فرصتی فوق العاده در نهایت با تعلل فراوان توپ را به دیرک زد و در برگشت ضربه دیدنی ژاکا با اختلاف کمی به بیرون رفت.
لحظاتی بعد و روی پاس لاکازت، این بار اوزیل می توانست اختلاف را به حداقل برساند؛ اما ضربه او به جایی رفت که دخیا در آن حضور داشت.
در دقیقه ۳۸ و ۳۹ دو بار رمسی و بیرین می توانستند قفل دروازه یونایتد را بگشایند؛ اما دخیا هرگز اجازه باز شدن دروازه را نداد.در اوقات تلف شده نیز ضربه لاکازت که به مدافعان برخورد کرده بود توسط سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ به شکل اعجاب انگیزی مهار شد تا نیمه اول با برتری ۰-۲ یونایتد به اتمام برسد.
با شروع نیمه دوم حملات توپچی ها ادامه یافت و آنها در دقیقه ۴۹ اختلاف را به حداقل رساندند. رمسی در محوطه فرصتی فوق العاده را برای لاکازت ایجاد کرد تا مهاجم فرانسوی با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر برساند. اما در دقیقه ۵۲ لینگارد در موقعیتی تک به تک فرصت داشت تا گل سوم یونایتد را به ثمر برساند؛ اما ضربه او در نهایت به دیرک برخورد کرد و در ریباند مارسیال ناکام ماند.
اما در دقیقه ۵۶ دخیا یک بار دیگر با یک عکس العمل فوق العاده در دو صحنه برابر لاکازت و الکسیس ارزش های خود را اثبات کرد.
این فرصت سوزی ها در نهایت باعث شد تا در دقیقه ۶۳ و با حرکت انفرادی و فوق العاده پوگبا، لینگارد در برابر دروازه خالی صاحب فرصت شده و زننده گل سوم تیمش لقب گیرد. در دقیقه ۷۰ پوگبا با تکلی خشن روی پای بیرین مستقیما اخراج شد تا امیدهای آرسنال برای بازگشت باز هم زنده شود.

 


 


در ادامه ونگر با اضافه کردن مهاجم تلاش زیادی برای تغییر نتیجه کرد؛ اما دیگر تیمش قادر به خلق موقعیت نبود تا در نهایت یونایتد ۱-۳ این دیدار را پیروز شود.


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده − ده =